Kartonové obaly

Naše firma se zabývá výrobou a prodejem kartonových obalů, lepenkových obalů a papírových krabic. Pevné obaly tvoří nedílnou součást zboží jejichž účelem je především ochrana zboží při jejich přepravě a manipulaci.

Kartonové obaly (kartonové krabice)

Klopové kartonové krabice patří mezi nejpoužívanější obaly pro přepravu a ochranu zboží, které zaručí vašemu zboží vysokou ochranu před zničením.

Lepenkové obaly

Vlnitá lepenka je dnes nejpoužívanějším balícím materiálem, vhodným pro všechny typy konstrukcí krabic a obalů. Nabízíme vám také výrobu proložek a mřížek z vrstvené a hladké lepenky. Kartonové krabice vyrábíme dle katalogu FEFCO i atypické.

Vaše spokojenost = naše priorita

Objednáte-li si u nás výrobu kartonových obalů, můžete se spolehnout, že přesně dodržíme veškeré termíny. Naše výrobky dodáváme v nejvyšší kvalitě a za rozumnou cenu. Pro naše výrobky používáme kvalitní materiály od osvědčených dodavatelů.

Kartonové obaly, papírové krabice či další výrobky vyrobíme přesně podle vašich představ a k Vaší spokojenosti. Můžete nás také kontaktovat v případě nějakých dotazů, nebo když potřebujete poradit.

Aktuálně:

Válcový výsekový stroj FVL 1400

Stroj je skladem. Možnost okamžitého odběru.

9.3.2012